Najlepsze kluby fitness dla kobiet? - Ranking klubów fitness

by - 02:20

Nowy rok owocuje nowymi postanowieniami i pewnie część z was założyła sobie że schudnie bądź poprawi sylwetkę ale gdzie? oto najlepsze kluby fitness w Polsce, ranking ten jest wzięty z dużą uwagą na płeć piękną.


Jakie są najlepsze kluby fitness tylko dla kobiet w Polsce?

Miejsce 6

Bardzo fajna i przejrzysta strona, dodatkowo posiada strefę dla klienta i czytelny grafik (ale mogłoby być z tym troszkę lepiej. Dużo usług m.in pilates na bolący kręgosłup, cardio, treningi fitness.


Plusy:
Fajna strona, przejrzysta
Dużo zajęć
Karnety


Minusy:
Brak cen (?)


Miejsce 5

Bardzo dobra oferta dla kobiet w ciąży a także i po ! czysty i przejrzysty cennik (np. umowa open 180 zł), widać że jest to zrobione z pomysłem i z klasą.


Plusy:
Miła strona internetowa,
Ceny (180 zł za rok na open to nie jest tak dużo)
Usługi (duży wybór i bogaty wachlarz)


Minusy:
Szybkość ładowania strony
Nieczytelny regulamin


Miejsce 4

Fajna stronka ale bez szczegółów, powiedziałbym że nawet trochę za mało informacji jak na jakikolwiek klub, za to nadrobili cenami bo fitness na open kosztuje 140 zł.


Plusy:
Ceny (140 zł na open fitness)


Minusy:
Strona?
Mało informacji


Miejsce 3


Revers
Szczególnie zasługuje fakt, że Revers podchodzi do swoich klientów indywidualnie, przez co ceny są dobierany pod klienta a nie pod daną ofertę. Klub fitness ma dużo opcji do wyboru nawet dla tych najbardziej wybrednych (m.in Tabata, trening obwodowy, trening personalny, dance fit). Cennik? jest i to powiedziałbym że jeden z lepszych jakie widziałem chociaż na fakt zasługuje że brak przycisku “powrót do strony” przez co na urządzeniach mobilnych może trochę denerwować - niemniej jednak - sądząc po opiniach na facebooku to jest to jeden z lepszych klubów w Łodzi jakie możemy zobaczyć.


Plusy:
Fajna stronka
Duży cennik
Bardzo dużo usług fitness
Opinie klientów zadowolonych


Minusy:
Cennik (brak przycisku powrotu)
Brak ustalonej ceny


Miejsce 2

Dałem ze względu że tam chodziłem i znam to miejsce bardzo dobrze, fajna obsługa, dobre sprzęty, chociaż na uwagę zasługuje to, że cennik jest troszkę zawyżony. Za używanie ich serwisu możemy dostać torbę, szejker itd.


Miejsce 1Art Dance
Jedna z niewielu stron i jeden z niewielu klubów oferujących nie tylko bardzo fajne treningi, ale również wspaniałą atmosferę :).  Polecam

Plusy:
Fajna strona,
Fajny cennik
Dobra atmosfera

Minusy:
Miejsce położenia


You May Also Like

0 komentarze