Jak wypromować szybko własną firmę lokalnie

by - 01:47

Nie wiesz co trzeba zrobić by wypromować szybko własną firmę lokalnie? Masz trudności z dotarciem do klientów lokalnych a Twoja firma przynosi straty? - Przeczytaj artykuł poniżej i zacznij promować własną firmę lepiej i szybciej.

Marketing to bardzo ważny proces promowania firmy - nie tylko dzięki niemu klient szybciej zaznajamia się z marką, ale również przynosi korzyści jeżeli użyjemy go odpowiednio.


Jak szybko wypromować własną firmę ?Promowanie firmy lub usługi poprzez internet - youtube

Jednym z ciekawszych pomysłów na promocję własnej firmy to internet - youtube. Dzięki youtube mamy możliwość udostępnienia w internecie własnego filmu z naszym udziałem. Filmy - kanały na youtubie takich firm lub usług często posiadają poradniki które tłumaczą, uczą lub pomagają użytkownikom rozwiązać ich problemy. Jednym z przykładów może być np. film firmy usług informatycznych gdzie użytkownik może dowiedzieć się jak zamontować podzespoły do komputera.


Promocja firmy lub usług poprzez internet - Viral Filmik - “Wirus Reklamowy”

Kolejny ciekawy pomysł polega na stworzeniu własnego filmiku który będzie rozchwytywany przez użytkowników na portalach społecznościowych i przekazywany dalej. Wirus Reklamowy to jeden z najlepszych sposób na promocję własnej firmy.

Promocja firmy lub usług poprzez ulotkiKlasyczna promocja czyli dystrybucja ulotek przyniesie odpowiednie zyski jeśli weźmiemy pod uwagę dwa kluczowe aspekty:


  • Ulotka będzie prezentować się w najbardziej kreatywny i ciekawy sposób
  • Ulotka będzie posiadać podstawowe dane kontaktowe jak i stronę internetową


Dzięki takiej zaprojektowanej ulotce jesteśmy w stanie zebrać bardziej lokalnych klientów.


bluza-wlasny-nadruk
Bluza z własnym nadrukiem dzięki MEGAKOSZULKI.PLPromocja firmy lub usług poprzez sitodrukCzęsto spotykanym na zachodzie sposobem promowania własnej lokalnej firmy to posiadanie odzieży z nazwą lub logiem usług. Takie spersonalizowane koszulki czy bluzy możemy założyć na siebie i po prostu wyjść do miasta gdzie jest tłok. Od siebie możemy polecić ten kreator bluzy z własnym nadrukiemPromocja firmy lub usług poprzez reklamę w telewizji / radiu / prasie


Klasyczny pomysł promocji to reklama w mediach. Jedynym minusem jest często brak lub nie posiadanie odpowiedniego budżetu na pokrycie kosztów reklamy. Możemy również starać się wtedy o odpowiednie dotacje unijne.

You May Also Like

0 komentarze