5 pomysłów na wykorzystanie balonów

by - 00:55


Balony to jeden z najtańszych i najbardziej efektywnych pomysłów na dekorację. Używamy ich najczęściej podczas ważnych uroczystości, urodzin czy wesel, jednak w dzisiejszym artykule postaram się wam pokazać zastosowanie balonów z innej strony, bardziej kreatywnej.

1.Zdjęcia przywiązane do balonów

Idealnie sprawuje się na rocznice czy na wieczory panieńskie. Wystarczy w zdjęciu zrobić małą dziurkę i przez nią przewiązać sznurek od balona. 


2.Kostki lodu z baloników


Nalewamy do balonów (jeszcze nie nadmuchanych) trochę wody, wiążemy po czym wkładamy do zamrażalnika na parę godzin. Dzięki temu dostaniemy fajne kostki lodu z baloników które możemy włożyć do szklanki z alkoholem.


3.Prezent okazyjny w balonie


Bardzo fajnym i kreatywnym pomysłem jest włożenie do przezroczystego balonu (znaleść takie balony możesz tutaj) i napełnić go konfetti, albo wrzucić do środka jakiś lekki prezent okazyjny. Świetny pomysł na wesela.


4.Świecące balony 

Jeśli Twoje dziecko nie pozwala Ci zasnąć i ciągle zabiega o Twoją uwagę to możesz spróbować podarować mu - świecący balonik. Wystarczy że do środka umieścisz ledowe światełka (takie światełka od choinki bezprzewodowe) i przywiążesz w wybranym miejscu. Ledowe światełka dostaniesz np. wchodząc na ten sklep5.Balonowe świeczniki 

Przyklejamy okrągłe serwetki do balona zwykłym klejem, po czym czekamy ąz wyschnie i przebijamy. Trzeba być tutaj troszkę ostrożnym.You May Also Like

0 komentarze