5 sprawdzonych pomysłów na prezent świąteczny do 100 zł

by - 03:16

Już niedługo wigilia, z tej okazji zaczynamy powoli aczkolwiek w intensywnych odstępach  myśleć o prezencie dla swoich bliskich. Część z nas będzie chciała niedrogim kosztem znaleźć i kupić prezent dobry, sprawdzony i który co najważniejsze - ucieszy naszego bliskiego, więc jaki prezent? oto 5 sprawdzonych pomysłów na prezent świąteczny do około 100 zł.


1.Książka


Stary sprawdzony sposób, a dzisiaj czytanie znowu stało się modne i za naprawdę niewielkie pieniądze można kupić bestsellery. Nie zapomnijcie również o dedykacji z datą dla osoby której kupicie książkę, to zawsze jest miłe.


2.Akcesoria zimowe


Zima nadchodzi nieubłaganie i mimo, że sam osobiście nie lubię tej pory roku (gustuję bardziej w letnich klimatach) to zawsze podobała mi się moda która panuje w tym okresie. Bardzo fajne akcesoria zimowe możecie znaleźć na allegro a i każdy się ucieszy z pary rękawiczek czy swetra zimowego w modne wzorki.3.Kosmetyki


Tu jest nieco trudniej - po pierwsze musimy znać ulubioną gamę zapachów naszego przyjaciela, trudno jest wybrać coś co się spodoba a bardzo łatwo jest wybrać wtedy zapach który będzie stać w ubikacji lub wyląduje w koszu na śmieci gdy nas nie będzie.  Jeśli znacie swoją bliską osobę na tyle że możecie zaryzykować to śmiało kupujcie, jeśli nie - na zimę kupuje się zapachy mocne, skórzane, ciężkie.

4.Vinyl z posterem

Świetny, sprawdzony sposób dla ludzi którzy słuchają często muzyki, grają na instrumentach ogólnie rzecz mówiąc - muzykalnych. Dla takich ludzi poster z ulubionym artystą i z winylem jest naprawdę świetnym prezentem.


5.Koszyk ze słodyczami


Ostatni prezent - bardzo ryzykowny od Pana dla Pani, zaś w drugą stronę raczej nie. Taki prezent świąteczny pomoże na pewno umilić Wigilię.

You May Also Like

0 komentarze