Poznaliśmy domowe sposoby na wyleczenie alergii - zobacz je !

by - 02:23Znamy domowe sposoby na wyleczenie alergii - dzięki tym poradom i technikom uda Ci się szybko i tanio wyleczyć z nadmiernej i nieprzyjemnej alergii !

Katar sienny, zaczerwienienie na twarzy, ciągłe chodzenie z chusteczką - to tylko niektóre denerwujące, częste objawy alergii. Sam miałem alergię zatokową, początkującą - wyleczyłem ją swoimi domowymi sposobami, które każdy powinien znać. 


Jak zwalczyć alergię? oto moje sposoby

Sposób numer 1 - przeprowadźmy wywiad ze sobą

Przygotujmy sonie długopis i zeszyt, jeżeli przeprowadzimy wywiad sam ze sobą i zanotujemy odpowiedzi na poniższe pytania - będziemy w stanie zdefiniować naszą przyczynę powstawania alergii.

Pytania:
  • Jak się odżywiamy? - co, ile i jak długo jemy? czy odżywamy się prawidłowo? czy "podjadamy" w nocy? czy dużo dodajemy sosów, przypraw do naszych posiłków? Jakie jemy mięso? czy jemy owoce - jeżeli tak to jakie?
  • Oceń swoją aktywność fizyczną w skali od 1 do 10, dziesiątka to pełna aktywność fizyczna, po 2 - 3 godziny dziennie 7 albo i więcej razy w tygodniu.
  • Pracujemy? czy nasza praca jest stresująca? jak długo pracujemy? 
  • Czy dbamy o czystość w naszym domu? 
Pamiętajmy, aby odpowiedzieć sobie szczerze - nie oszukujmy się jeżeli chcemy się wyleczyć lub uspokoić naszą alergię.

Sposób numer 2 - Czystość to podstawa, by wyleczyć się z alergii!

Czysty dom nie tylko mówi o właścicielu, że jest schludnym i ułożonym gospodarzem, ale również mając czyste mieszkanie pozbywamy się ryzyka zachorowania na astmę równocześnie deklasując szansę na alergię. Pamiętajmy - czyste poduszki, wietrzenie domu rano i wieczorem (30 minut - 1 godziny). 


alergia-dmuchanie-chusteczki
Czy wiesz że....alergia to 3 najczęstsza przypadłość XXI wieku? źródło: ciazowy.pl

Sposób numer 3 - Wyłączamy tryb "nocnego Marka"

Siedzenie przed telewizją i objadanie się to jedno, ale powoduje to również przyzwyczajenie ciała do lenistwa.  Z kolei lenistwo może doprowadzić do poważnych chorób typu depresja (więcej o depresji poczytacie sobie tutajAlergia może wyjść właśnie z braku dbania o organizm, dlatego kładźmy się spać o ustalonej porze i śpijmy minimum 8 godzin.You May Also Like

0 komentarze