Seksowne polskie aktorki - Plebiscyt | Ranking

by - 05:44

Uroda Polek jest słynna na niemal całym świecie. Wielu panów jednak, gdy myśli o pięknych aktorkach, skłania się ku tezie, ze najpiękniejsze „divy kina” żyją w Hollywood. Tych pięć oszałamiająco pięknych kobiet z całą pewnością dowodzi jednak, że najseksowniejsze aktorki żyją nad Wisłą!


5. Agnieszka Kaczorowska
Postaci Bożenki z „Klanu” można nie lubić i podchodzić do niej z dystansem lub ironią. Nie sposób jednak odmówić seksapilu wcielającej się w nią Agnieszce Kaczorowskiej! Ta bardzo młoda, popularna aktorka jest również doskonałą tancerką. Wielu mężczyzn marzy o tym, by móc poprowadzić ją w tańcu!

4. Agnieszka Więdłocha
Eteryczna, subtelna piękność o tajemniczym spojrzeniu. Niezwykle zgrabna, a do tego pięknie się porusza. Ma piękną cerę, która przydaje jej uroku młodej dziewczyny. Jakby tego było mało – świetnie się ubiera!

3. Magdalena Cielecka
Dojrzała, elegancka kobieta, a do tego wybitna aktorka. Z pewnością podoba się tym mężczyznom, którzy cenią kobiety inteligentne, posiadające klasę i styl. Magdalena Cielecka jest także zaangażowana w życie społeczne i polityczne kraju i nie boi się wyrażać swojego zdania.

2. Anna Mucha
Typ zmysłowej uwodzicielki, która wydaje się nieco „niegrzeczna”. Lubi prowokować, a jej spojrzenie jest szelmowskie. Ma też klasyczne, szlachetne rysy twarzy i niezwykle kobiecą figurę, za jaką szaleją mężczyźni w każdym wieku. Styliście zwracają też uwagę na jej piękne, zadbane… włosy.


Barbara Kurdej-Szatan


Ta śliczna blondynka pojawiła się nagle – w reklamie jednego z operatorów komórkowych – i od razu przeprowadziła „szturm” na męskie serca. Gra także w serialach i teatrze. Jest niezwykle żywiołowa, spontaniczna i pełna energii, a do tego ma idealną figurę. Jej oczy zdradzają zainteresowanie otaczającym światem i pozytywny stosunek do ludzi. Na pewno każdy facet chciałby ją bliżej poznać!

Każda z wymienionych aktorek posiada niezwykłe atuty twarzy i sylwetki. Zapewne wiele osób ogląda produkcje, w których występują, by nacieszyć swoje oczy ich pięknem!

You May Also Like

0 komentarze