5 największych kłamstw i mitów o facetach

by - 02:17

Walka płci nadal trwa i niemniej jednak nadal jest przekonanie wśród większej ilości pań że wierząc w 5 największych kłamstw i mitów o facetach da im poczucie prawdy, które ja niestety lub stety postaram się rozdmuchać.1.Facetom zależy tylko na seksie i przez to częściej zdradzają.

Jest to utarty i niestety bardzo popularny mit o facetach, tak - jesteśmy samcami - mamy wbudowany instynkt zapładniania, ale nie znaczy to że wszyscy faceci myślą o przespaniu się z każdą kobietą. Niedawno zostało przeprowadzone badanie, na jednej ze sal zadano singlom - płci męskiej proste pytanie, mianowicie czy chcieliby uprawiać seks z kobietą? 25% mężczyzn na sali opowiedziało się pozytywnie, potem padło kolejne pytanie czy chcieliby oni być w związku z tą kobietą - ponad 80% podniosła ręce do góry.  Warto dodać, że na sali nie było żadnych kobiet, więc mężczyźni czuli się komfortowo.

2.Mężczyznom podobają się tylko idealne figury kobiet

Kolejne iluzje i kłamstwa o facetach, tak naprawdę rozpowiedziane przez zazdrosne kobiety. Sam należę do nurtu mężczyzn gdzie nie patrzę zbytnio na to czy kobieta ma idealną figurę - bo po co? co mi to da, jeśli dziewczyna nie jest elokwentna i nie można o niczym z nią porozmawiać?

3.Mężczyźni nie plotkują

Okiem mężczyzny może się wydawać że kłamstwa o facetach to masło maślane pisane bez subiektywizmu, ale założyłem tego bloga nie po to by oszukiwać samego siebie a odkryć moje wewnętrzne ja. Jeśli jesteś kobietą to Moja Droga - nie masz pojęcia nawet jak często mężczyźni plotkują o kobietach. Oczywiście nie plotkujemy o ubiorze tak jak Panie, ale mogę powiedzieć że 75% wypadów w męskim gronie zaczyna się właśnie o plotkach dotyczących naszych kobiet, problemów w związkach, problemów sercowych.

4.Mężczyznom łatwiej w znalezieniu pracy

Są to jedne z największych mitów i kłamstw o facetach. Zdecydowanie dałbym to na top, ale przejdźmy do rzeczy.  Mężczyźni z reguły są silni i bardziej podatni na ekstremalne warunki w pracy, jednak można zauważyć że coraz większa ilość kobiet znajduje się na stanowiskach typowo męskich np. straż pożarna, policja czy nawet wojsko.

5.Mężczyźni bywają mniej wrażliwi od kobiet
Błąd. Jesteśmy bardziej podatni na ból i panikujemy gdy jesteśmy przeziębieni. Kobiety potrafią wytrzymać niejeden ciężki związek czy nawet poród lub okres, który to my możemy sobie tylko wyobrazić. `


You May Also Like

0 komentarze