Odkryj 3 nieznane sposoby na wykorzystanie Coca Coli

by - 06:02

Zobacz co możesz zrobić z Coca-Colą. 3 nieznane sposoby na wykorzystanie popularnej Coca-Coli dzięki której zabłyśniesz wśród znajomych !Jeden z najbardziej popularnych napoi gazowanych na świecie Coca-Cola, marka wypromowana tak dobrze, że na myśl o grudniu nie mamy w głowach świąt, a reklamę koncernu gdzie ciężarówka coli pędzi przez ośnieżone miejsca by dostarczyć nam, do naszych sklepów napój o unikalnym smaku i co się okazuje - zastosowaniu również.

Pijemy ją gdy jest zimno lub gorąco, a schłodzona z kostkami lodu i cytryny potrafi podnieść nasze samopoczucie.

Ma wielu przeciwników ze względu na kaloryczność, jak również i zwolenników, ale czy zastanawiałeś się o innych właściwościach Coca-Coli? jeżeli tak to zobacz co możesz zrobić z Colą i odkryj już teraz 3 nieznane sposoby na jej wykorzystanie.

O tych właściwościach Coca - Coli nie wiedziałeś ! Cola pomaga w zwalczaniu owadów

To prawda. Interesujące jest to, że dzięki właściwościom chemicznym napoju owady takie jak muszki, muchy lub owocówki szybko zostaną usunięte, gdyż lubią bardzo smak Coli, ale kwaśny odczyn i dwutlenek węgla który zawiera Coca-Cola to śmiertelna dawka dla owadów.Piękne, lśniące loki dzięki Coca Coli

Colę możesz użyć jako odżywki do włosów - to świetny pomysł szczególnie dla Pań, które mają włosy suche lub zniszczone. Coca-Cola również posiada właściwości ściągające kolor !
Piękny ogród dzięki Coca Coli?!

Kwas fosforowy, który znajduje się w Coli może nadać naszemu ogródkowi drugie życie - kwas, działa bowiem bardzo dobrze na trawę - przywraca jej bujność, kolory i naturalność !
You May Also Like

0 komentarze